REKLAMA

 

Wydarzenia i imprezy Bielsk Podlaski i powiat bielski. Listopad 2022

Wydarzenia i imprezy w Bielsku Podlaskim i powiecie bielskim w listopadzie 2022 roku.

 

4 listopada (piątek)


O godz. 13.00 w Bielskim Domu Kultury odbędzie przy ul. 3 Maja 2 odbędzie się spektakl taneczny  „Sticky Fingers Club”. Wstęp płatny.

O godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kazimierzowskiej 14 w Bielsku Podlaskim odbędzie się spotkanie pod hasłem „Fotografujcie sercem”.  Spotkanie z cyklu „Odkrywamy Bielsk Podlaski” poprowadzi przewodniczka PTTK Iwona Zinkiewicz, a będzie ono poświęcone fotografiom naszego miasta i okolic. Wstęp wolny.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kino Znicz” zaprasza na spotkanie poświęcone kanadyjsko-brytyjskiemu filmowy fantastycznemu pt. „eXistenZ” z 1999 roku, w reżyserii Davida Cronenberga. Seans zaplanowano o godzinie 18.00 w sali kinowej Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, przy ul. 3 Maja 2. Film dla widzów od lat 14. Wstęp wolny.

 

5 listopada (sobota)

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza dzieci na obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Wspólną zabawę zaplanowano o godz. 11.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Kazimierzowskiej 14 w Bielsku Podlaskim.

 

6 listopada (niedziela)

W Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35a w Bielsku Podlaskim będzie można obejrzeć tragikomedię teatralną pod tytułem . „Kantata na cztery skrzydła” . Wystąpi laureat tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich „Decha” – warszawski Teatr „Nie z Tej Kulisy”. Początek spektaklu zaplanowano na godzinę 17.00 w siedzibie KCK przy ul. Studziwodzkiej 35a. Wstęp płatny.

Na scenie Bielskiego Domu Kultury można będzie zobaczyć rewię musicalową pod tytułem  „Fiesta Latina”. Poczatek występu o  godz. 19.00 w sali widowiskowej BDK-u przy ul. 3 Maja 2. Widowisko zapewnią soliści oraz tancerki Teatru Variete Muza, w choreografii łączącej przyjemność tańczenia ze sztuką uwodzenia. W programie będzie można usłyszeć zagrane i zaśpiewane na żywo utwory takie jak: Quantanamera, Conga, Macarena, Desperado, Copacabana, Let’s Get Loud, Despasito, Besamemucho, La bamba, Amor Amor Amor, oraz wiele innych, w wykonaniu Studio Batuta Voices.

 

16 listopada (środa)

Spotkanie z podróżnikiem z cyklu „Kawa i herbata” w Bielskim Domu Kultury (ul. 3 Maja 2). Temat : Kostaryka. Początek o godz.  18.00  siedzibie BDK przy ul. 3 Maja 2. Wstęp wolny.

 

19 listopada (sobota)

W Bielskim Domu Kultury odbędzie się jubileusz 25-lecia a Studia Piosenki „Fart” . Urodziny studia będą połączone z 35-leciem zespołu „Fart” oraz pracy artystycznej jego twórczyni Justyny Porzezińskiej, a także z 15-leciem projektu „Zołoto” i 10-leciem grupy „kFARTet”. Koncert urodzinowy zaplanowano na godz. 16.30  w sali widowiskowej BDK-u przy ul. 3 Maja 2 w Bielsku Podlaskim.

 

20 listopada (niedziela)

O godzinie 18.00 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35a w Bielsku Podlaskim koncert Gitarowy w wykonaniu duetu P&P Guitar Duo, czyli gitarzystów: Piotra Ostrowskiego i Przemysława Figla. Wstęp płatny.

 

24 listopada (czwartek)

Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach zaprasza Zapraszamy wszystkich seniorów na “Międzypokoleniowe ostatki z DJ Wiką. Będzie to spotkanie z wyjątkową Kobietą, która łamie wszelkie stereotypy oraz prowadzi rewelacyjne imprezy. Impreza odbędzie się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach o godz.16.00. Zgłoszenia pod numerem telefonu 500-711-606. Cena biletu 30 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona.

O godz. 12:00 na scenie Bielskiego Domu Kultury pojawi się Teatr Wierszalin ze spektaklem Nie-boska komedia. Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

 

26 listopada (sobota)

O godz. 19.00 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35a w Bielsku Podlaskim premiera sztuki „Kawiarenka Wenecka”, w wykonaniu bielskiego Teatru The M.A.S.K. Wstęp płatny.

 

27 listopada (niedziela)

W Bielskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja 2 odbędzie się dziewiąta edycja koncertu "Nasze pieśni". Początek występów o godz. 16.00, wstęp wolny.

 

Kalendarium w trakcie uzupełniania

Opr. (ms)

REKLAMA

Facebook

Instagram