REKLAMA

Wydarzenia i imprezy Bielsk Podlaski i powiat bielski. Maj 2021

Wydarzenia i imprezy w Bielsku Podlaskim i powiecie bielskim w maju 2021 roku.

4. MAJA (wtorek)

Bielski Dom Kultury zaprasza na wystawę prac Grupy Artystycznej "Wspólna Pasja" pod tytułem "Bajkowi bohaterowie mojego dzieciństwa - dawne bajki oczami dorosłych". Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek u o godzinie 16.00 w siedzibie Bielskiego Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 2. Wystawa będzie czynna do 2 czerwca. Będzie ją można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 w Galerii Sztuki Bielskiego Domu Kultury.

7. MAJA (piątek)

Bielski Dom Kultury organizuje eliminacje powiatowe 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się o godz. 14.00 w siedzibie BDK przy ulicy 3 Maja 2.

13. MAJA (czwartek)

Bielski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Poetów Ziemi Bielskiej zapraszają na spotkanie z powieściopisarką Joanną Kruszewską. Spotkanie poprowadzi Andrzej Salnikow. Początek spotkania godz. 16.00 w Sali Teatralnej BDK (ul. 3 Maja 2).

20. MAJA (czwartek)

StandUp Magdy Kubickiej w Bielskim Domu Kultury rozpoczyna się o godz. 19.00. Bilety do nabycia przez internet na stronie: tiny.pl/rsw7q. Magda Kubicka w swoim najnowszym programie ''Każdy ma swoje Wejherowo" + support. Obowiązuje zakaz nagrywania występu. Program dla  osób powyżej 18. roku życia. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety. Obowiązuje ograniczenie miejsc do 50 proc. obłożenia. Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. Kupujący bilet oświadcza, że nie jest na kwarantannie i nie ma objawów choroby oraz akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

26. MAJA (środa)

Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim (ul. 3 Maja2) zaprasza na godz. 18.30 na długo wyczekiwane spotkanie - "Kawa i Herbata - opowieści z cyklu", wcześniej odkładane z powodu obostrzeń covidowych. Tym razem będzie to opowieść o pielgrzymce do Santiago de Compostela, a opowiadać będzie Marcin Nawrocki.
 
28. MAJA (piątek)

II Otwarte Mistrzostwa Szachowe Bielska Podlaskiego 2021. Turniej szachowy odbędzie się  w godz. 10.00 – 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bielsku Podlaskim przy ulicy Poniatowskiego 9.  Organizatorem zawodów Szachowy Klub Seniora działający przy Bielskim Domu Kultury. Czas gry przeznaczony na 1 partię to 20 minut. Mistrzostwa szachowe w kategorii „open” będą prowadzone systemem szwajcarskim – 9 rund. W turnieju obowiązują przepisy Polskiego Związku Szachowego. Wysokość wpisowego: młodzież szkolna – 15 zł, dorośli – 25 zł, płatne gotówką w dniu turnieju w sekretariacie Bielskiego Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 2. Na zakończenie mistrzostw czołowi zawodnicy otrzymają puchary, dyplomy i nagrody. Zgłoszenia do turnieju należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 maja 2021 roku. W sprawach organizacyjnych można dzwonić pod numer telefonu 790 416 691.

 

Kalendarium w trakcie uzupełnienia

 Opr. (ms)

 

 

REKLAMA

Facebook

Instagram