REKLAMA

Wydarzenia i imprezy Bielsk Podlaski i powiat bielski. Czerwiec 2020

Wydarzenia i imprezy w Bielsku Podlaskim i powiecie bielskim w czerwcu 2020 roku.

 

2 CZERWCA (wtorek)

Zumba pod chmurką. Od wtorku 2 czerwca ruszyły cykliczne spotkania FIT Boćkowianek. Spotkania będą odbywały się we wtorki o godz. 19.30 na boisku za Urzędem Gminy Boćki.

3 CZERWCA (środa)

Bielski Dom Kultury (ul. M. Kopernika 3) zaprasza na spotkanie z podróżnikiem z cyklu Kawa i herbata. O godzinie 19.00 o swojej przygodzie z Australią opowiadać będzie Natalka Boćkowska. Wstęp wolny.

6 CZERWCA (piątek)

Wznawia działalność Pływalnia Miejska Wodnik przy ul. Kazimierzowskiej 3B w Bielsku Podlaskim. Pływalnia będzie funkcjonować w godzinach od 6:15 do 21:45. Wciąż jednak obowiązują ograniczenia ze względu na epidemię koronawirusa: Nie będzie można skorzystać z pływalni w razie objawów ostrej infekcji, złego samopoczucia lub podwyższonej ciepłoty ciała, obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu na teren obiektu, obowiązuje noszenia maseczek do szafek w przebieralni oraz stałego utrzymania odległości ok. 2 metrów od innych odwiedzających pływalnię na całym obszarze obiektu, nie tylko w samym basenie kąpielowym, a także zasłanianie ust i nosa łokciem w razie kaszlu lub kichania. Na torze może przebywać do 4 osób.

7 CZERWCA (sobota)

Stowarzyszenie Edukacji Filmowej, Bielski Dom Kultury oraz Kreatywny Bielsk Podlaski zapraszają na seans kina samochodowego. Seans odbędzie się na parkingu przy Centrum Zakupów w Bielsku Podlaskim (al. Piłsudskiego). Wyświetlany będzie film produkcji USA z 1988 roku Krwawy Sport z Jeanem-Claudem Van Dammmem. Początek godz. 22.00.

14 CZERWCA (niedziela)

Bielski Dom Kultury zaprasza na XV Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta 2020", który odbędzie się w formule online w niedzielę o godzinie 17.00 na profilu facebookowym BDK.

19 CZERWCA (piątek)

W „Galerii na Piętrze" Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielsku Podlaskim prezentowane będą rysunki :„Kobiety pióra. Laureatki Nagrody Literackiej Nike" - bielszczanki Izabeli Pług. Przez kolejne trzy miesiące będzie można je oglądać w godzinach pracy MBP. To cykl portretów pisarek, które na przestrzeni ostatniej dekady zdobyły prestiżową nagrodę dla twórców w dziedzinie literatury. Portrety przedstawiają Joannę Olczak-Ronikier, Dorotę Masłowską, Joannę Bator, Bronkę Nowicką, Magdalenę Grzebałkowską oraz polskie noblistki - Wisławę Szymborską i Olgę Tokarczuk.  Izabela Pług jest studentką Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Jej pasją jest sztuka. Oprócz malarstwa na co dzień zajmuje się też fotografią reklamową

27 CZERWCA (sobota)

Bielski Dom Kultury zaprasza na koncert pod hasłem "Witajcie Wakacje". Będzie to pierwsze takie wydarzenie plenerowe po przerwie związanej z epidemią.  Impreza odbędzie się w amfiteatrze miejskim w Parku Królowej Heleny o godz. 17.00. Wystąpią: Studio Piosenki FART z Bielskiego Domu Kultury, Dekada Band oraz białostocki zespół SamoHa.

Kreatywne Centrum Kultury w Bielsku Podlaskim zaprasza na wystawę rzeźb Katarzyny Gliwy  "Chciałabym Powiedzieć".  Wernisaż odbędzie się o godz. 19:00 w siedzibie KCK przy ul. Stusziwodzkiej 35A. Wstęp wolny.

28 CZERWCA (niedziela)

Koncert „W moim sercu wolność gra" rozpocznie się  godz. 12.50 na placu przed kościołem pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Bielsku. Wystąpią Klekociaki z Bociek oraz Skowronki z Brańska. 

 

Kalendarium w uzupełnieniu. 

 Opr. (ms)

 

REKLAMA

Facebook

Instagram