Pracownik Budowlano-Drogowy

Dodaj do ulubionych
Cena: ok 5000 brutto PLN
Kontakt 691522978
Dodane 2020-02-18 10:36:23

Opis

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Oddziale Infrastruktury UNIBEP S.A. 

na stanowisku:

ROBOTNIK BUDOWLANO-DROGOWY

Miejsce pracy: budowy dróg realizowane w woj. podlaskim oraz na terenach ościennych

Poszukujemy osób do prac ziemnych i bitumicznych na realizowanych inwestycjach

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym (praca zgodnie z harmonogramem – więcej godzin pracy w sezonie, poza sezonem mniej lub płatne dni wolne od pracy)
  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i/lub C oraz uprawnień do kierowania ruchem drogowym i/lub na maszyny do robót drogowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie i zatrudnienie również poza sezonem
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie oraz podnoszenia kwalifikacji - zdobywanie kolejnych uprawnień finansowanych przez firmę (w razie potrzeby)
  • Transport firmowy i zakwaterowanie na koszt firmy (w razie potrzeby delegacji - standardowo codzienne powroty do domu)

Informacje dodatkowe

Email kadry@unibep.pl
Telefon 691522978

Lokalizacja


Bielsk Podlaski

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 77
Wyświetlony: 38
Wygasa: 2020-04-18 11:36:23

Facebook

Instagram