Planista produkcji

Dodaj do ulubionych
Kontakt kadry@anatolsp.pl
Dodane 2022-07-22 14:00:10
Autor

Opis

Opis oferty pracy:

Firma Anatol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko : Planista Produkcji

Ogólny zakres obowiązków:
- opracowanie planu produkcyjnego zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie dla wyrobów gotowych oraz półproduktów na każdym etapie produkcji
- bieżąca kontrola postępu produkcji w stosunku do planu produkcyjnego oraz korekta planu w razie potrzeby
- wspieranie działań optymalizujących planowanie produkcji oraz efektywność linii produkcyjnych
- przygotowanie raportów (poprzez rozliczenie brygadzistów)
- współpraca z innymi działami oraz przełożonymi w zakresie prowadzonych czynności

Oczekujemy:
- wykształcenie min. Średnie.
- umiejętność pracy pod presją
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz LibreOffice
-Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania technicznych problemów.
- Komunikatywność, kreatywność i zdolności organizacyjne
- zaangażowanie, odpowiedzialność, gotowość do podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:
- umowa o prace
- prace w miłej atmosferze
- stabilne zatrudnienie

Informacje dodatkowe

Email kadry@anatolsp.pl
Telefon ---

Lokalizacja

Rejonowa 10

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 943
Wyświetlony: 76
Wygasa: 2022-09-20 14:00:10