REKLAMA

 

KIEROWNIK LABORATORIUM

Dodaj do ulubionych
Kontakt 85 730 59 34
Dodane 2023-05-09 13:20:40

Opis

PPHU „Laktopol” sp. z o. o. to firma od ponad 30 lat działająca w branży mleczarskiej. Dzięki nastawieniu na najwyższe standardy produkcji oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

Obecnie poszukujemy osób do zakładu produkcyjnego w Bielsku Podlaskim, na stanowisko:

Kierownik laboratorium

Do Twoich zadań należeć będzie:

 • nadzorowanie i organizacja pracy laboratorium
 • nadzór nad kontrolą oceny surowców, produkcji w toku, wyrobów gotowych, towarów i dodatków przychodzących oraz opakowań
 • wystawianie atestów na wyroby gotowe
 • współpraca z innymi działami;

 

Czego oczekujemy:

 • wykształcenia wyższego (mile widziane: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka lub pokrewne);
 • znajomości branży spożywczej i procesów produkcji;
 • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji pracy;

 

Co oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z wieloletnią tradycją;
 • pakiet socjalny;
 • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę.
 • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na stanowisku;
 • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego oraz zdobycie dodatkowych uprawnień;

Nie zwlekaj i dołącz do Naszego zespołu!

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysłać drogą mailową lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby Zakładu.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.)

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 

 

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest PPHU LAKTOPOL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 118A lok. 10. adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
 3. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).
 5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości.
 6. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.
 7. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych do państw trzecich.
 8. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

 Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r

Informacje dodatkowe

Email julita.rejent@laktpol.com.pl
Telefon 85 730 59 34

Lokalizacja


Al. Wojska Polskiego 52; 17-100 Bielsk Podlaski

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1131
Wyświetlony: 66
Wygasa: 2023-07-08 13:20:40

REKLAMA

Facebook

Instagram